Milí přátelé, stránky naší fotobanky jsou primárně založeny na komfortním prohlížení a množství vyhledávacích i ostatních funkcí, což přese všechnu snahu nelze na mobilních telefonech plnohodnotně zajistit, prosíme tedy, abyste ve vlastním zájmu (obzvláště v situacích, kdy hodláte naší nabídku v celé šíři posoudit a uvažujete o nákupu) přistupovali na stránky Fotogenu z větších obrazovek, tedy z tabletů a výše, největšího komfortu pak dosáhnete na monitorech stolních počítačů.
  můj účet 


Autor: neznámý
Lokace: Praha
ID 3-2490-12432-227061

Dům U kameníka ve Šporkově ulici, čp. 320.

Dům U kameníka ve Šporkově ulici, čp. 320 Jde o velký objekt palácového typu a nepravidelného tvaru. Severním průčelím směřuje do Janské ulice, východním do ulice Šporkovy (na snímku). Toto úzké průčelí bohatě zdobené štukem patří k nejvýznačnějším na Malé Straně. Letopočet 1729 nad portálem prozrazuje, kdy byl dům zvýšen a přestavěn do podoby vrcholného baroka. Vlevo roh Ústavu sv. Notburgy, vpravo s předzahrádkou dům Bílá voda, čp. 319, jehož původní pozdně barokní průčelí bylo klasicistně upraveno. Jde o další příklad malebného malostranského zákoutí, kde je na malé ploše soustředěno několik architektonických zvlášť hodnotných objektů. he house U Kameníka (The Stonecutter) in Šporkova Street, No. 320 92 - The house U Kameníka (The Stonecutter) in Šporkova Street, No. 320 It is a large edifice, like a palace of irregular shape. Its north front faces Janská Street, the east side looks to Šporkova Street (in the picture). This narrow front, richly decorated with stucco, ranks among the most important in the Lesser Town. The year 1729, inscribed over the portal, reveals when a storey was added to the house and when it was reconstructed in the Baroque style. On the left, a corner of the St Notburga Institute; on the right, a house called Bílá voda (White Water), No. 319, (with a garden in front), the original late Baroque front of which was adapted to the Neo-Classical style. This is another example of a picturesque quiet corner of the Lesser Town where several buildings with very valuable architecture are concentrated in a small area. This picture postcard is interesting in that it was issued by the Artěl Art Cooperative, founded by two avantgarde Prague artists (P. Janák and V. Hofman) in 1908. The output of the cooperative was relatively broad-ranging, including modern objects of art, such as furniture, textiles, wallpaper, ceramics, and also picture postcards. The Cooperative, seated in Na Příkopě Street, was dissolved in 1934.

L1vedlejší část díla500 CZK
Licence L1 = obrazový materiál jako vedlejší součást díla
Pod pojmem "vedlejší dílo" se chápe použití obrazového materiálu k ilustrativním, doplňkovým účelům, kdy je vedlejší, nedominantní součástí jiného díla.
V případě užití na webu, tj. při použití výlučně na internetu v elektronické formě, typicky doplněk webové stránky, webové prezentace, elektronické verze časopisu atd.
XL1vedlejší část díla1000 CZK
Licence XL1 = obrazový materiál jako vedlejší součást díla
Pod pojmem "vedlejší dílo" se chápe použití obrazového materiálu k ilustrativním, doplňkovým účelům, kdy je vedlejší, nedominantní součástí jiného díla.
V případě užití k tisku typicky doplněk textu knihy či časopisu, katalogu, tištěné prezentace, audiovizuálního díla, výstavy, výzdoby interiéru nekomerčních prostor apod.
L2hlavní část díla2500 CZK
Licence L2 = obrazový materiál jako hlavní (dominantní) součást díla
Pod pojmem "hlavní dílo" se chápe použití obrazového materiálu tak, že podstatným způsobem ovlivňuje výslednou vizuální stránku výsledného díla či dílu zcela dominuje.
V případě užití na webu, tj. při použití výlučně na internetu v elektronické formě, typicky obal či úvodní obrazovka elektronické hry, přední strana elektronické verze časopisu či knihy, hlavička webu, součást bannerové reklamy na další výrobky a služby, kde obrazový materiál není sám o sobě motivem atd.
XL2hlavní část díla7500 CZK
Licence XL2 = obrazový materiál jako hlavní (dominantní) součást díla
Pod pojmem "hlavní dílo" se chápe použití obrazového materiálu tak, že podstatným způsobem ovlivňuje výslednou vizuální stránku výsledného díla či dílu zcela dominuje.
V případě užití k tisku například obal knihy, krabice elektronické hry, titul bookletu, plakát výstavy, přední strana časopisu, výzdoba interiéru komerčních prostor, součást tištěné reklamy, příp. I elektronické venkovní reklamy na další výrobky a služby, kde obrazový materiál není sám o sobě motivem atd.
další nabídka
L3další příjem10000 CZK
Licence L3 = obrazový materiál slouží k dalšímu příjmu
Pod pojmem "další příjem" se chápe použití obrazového materiálu tak, že obrazový materiál je sám o sobě motivem, který je předmětem dalšího příjmu.
V případě užití na webu je to prodej výlučně v elektronické formě, typicky například elektronická přání či pohlednice.
XL3další příjem20000 CZK
Licence XL3 = obrazový materiál slouží k dalšímu příjmu
Pod pojmem "další příjem" se chápe použití obrazového materiálu tak, že obrazový materiál je sám o sobě motivem, který je předmětem dalšího příjmu.
V případě užití k tisku typicky potisk hrnečků, triček, kalendáře, jakékoli předměty, určené k dalšímu prodeji, například tištěné pohlednice, placky, magnetky apod.
 pro licenční podmínky rozklikněte řádek
ceny jsou uvedeny bez DPH 

Máte sbírku? Chcete vydělávat s námi?

zajímá mne to

kategorie

doprava etnologie krajina místopis
nahota osobnosti portrét Praha
práce předměty události umění
věda vojsko volný čas zvířata

vydělávejte s námi plány a ceny kontakty
obchodní podmínky nejčastěji kladené dotazy zpětná vazba

© 2024 SKILL production s.r.o.

SKILL production
tvorba www, firemní a svatební videa