Milí přátelé, stránky naší fotobanky jsou primárně založeny na komfortním prohlížení a množství vyhledávacích i ostatních funkcí, což přese všechnu snahu nelze na mobilních telefonech plnohodnotně zajistit, prosíme tedy, abyste ve vlastním zájmu (obzvláště v situacích, kdy hodláte naší nabídku v celé šíři posoudit a uvažujete o nákupu) přistupovali na stránky Fotogenu z větších obrazovek, tedy z tabletů a výše, největšího komfortu pak dosáhnete na monitorech stolních počítačů.
  můj účet 


Severní část Maltézského náměstí Autor: Karel Bellmann
Lokace: Praha
ID 3-2533-12475-227061

Severní část Maltézského náměstí

Severní část Maltézského náměstí. Náměstí se sochou sv. Jana Křtitele od J. Brokoffa z roku 1715. Vlevo vidíme dům Stará pošta s hostincem, čp. 480. V letech 1622-1723 tu byla hlavní pražská pošta. Za Starou poštou je ústí Prokopské ulice, v níž v době pořízení snímku byla jedna ze sběren pražské lotynky. Tudy se asi od roku 1855 na valnících tažených koňmi převážely na nádraží Státní dráhy v Hybernské ulici železniční vagony vyrobené v smíchovské Ringhofferově továrně. V té době totiž neexistovalo spojení po kolejích mezi levým a pravým vltavským břehem. To bylo uskutečněno až postavením Železničního mostu pod Vyšehradem v roce 1871. Úsek mezi Maltézským náměstím a Karlovým mostem patřil při transportu k nejobtížnějším. www.starapraha.cz he northern part of Maltézské Square (of the Knights of St John) with a statue of St John the Baptist by J. Brokoff, from the year 1715. On the left, one can see a Baroque house, No. 479, with a portal; behind it, the house Stará pošta (Old Post) with an inn, No. 480. The Prague General Post Office was located here in 1622-1723. Behind the Old Post is the entry to Prokopská Street, where one of the Prague Lottery centres (see picture 88) was situated at the time the photograph was taken. From about 1855, railway carriages produced in the Ringhoffer factory at Smíchov were transported from there in horse-drawn fashion to the state railway station in Hybernská Street; the section between Maltézské Square and the Charles Bridge ranked among the most difficult. At that time, there was no railway connection between the left and right banks of the Vltava; this was only accomplished by building the Railway Bridge below Vyšehrad in 1871. https://www.old-prague.com/postcards-prague-lesser-town.php

L1vedlejší část díla500 CZK
Licence L1 = obrazový materiál jako vedlejší součást díla
Pod pojmem "vedlejší dílo" se chápe použití obrazového materiálu k ilustrativním, doplňkovým účelům, kdy je vedlejší, nedominantní součástí jiného díla.
V případě užití na webu, tj. při použití výlučně na internetu v elektronické formě, typicky doplněk webové stránky, webové prezentace, elektronické verze časopisu atd.
XL1vedlejší část díla1000 CZK
Licence XL1 = obrazový materiál jako vedlejší součást díla
Pod pojmem "vedlejší dílo" se chápe použití obrazového materiálu k ilustrativním, doplňkovým účelům, kdy je vedlejší, nedominantní součástí jiného díla.
V případě užití k tisku typicky doplněk textu knihy či časopisu, katalogu, tištěné prezentace, audiovizuálního díla, výstavy, výzdoby interiéru nekomerčních prostor apod.
L2hlavní část díla2500 CZK
Licence L2 = obrazový materiál jako hlavní (dominantní) součást díla
Pod pojmem "hlavní dílo" se chápe použití obrazového materiálu tak, že podstatným způsobem ovlivňuje výslednou vizuální stránku výsledného díla či dílu zcela dominuje.
V případě užití na webu, tj. při použití výlučně na internetu v elektronické formě, typicky obal či úvodní obrazovka elektronické hry, přední strana elektronické verze časopisu či knihy, hlavička webu, součást bannerové reklamy na další výrobky a služby, kde obrazový materiál není sám o sobě motivem atd.
XL2hlavní část díla7500 CZK
Licence XL2 = obrazový materiál jako hlavní (dominantní) součást díla
Pod pojmem "hlavní dílo" se chápe použití obrazového materiálu tak, že podstatným způsobem ovlivňuje výslednou vizuální stránku výsledného díla či dílu zcela dominuje.
V případě užití k tisku například obal knihy, krabice elektronické hry, titul bookletu, plakát výstavy, přední strana časopisu, výzdoba interiéru komerčních prostor, součást tištěné reklamy, příp. I elektronické venkovní reklamy na další výrobky a služby, kde obrazový materiál není sám o sobě motivem atd.
další nabídka
L3další příjem10000 CZK
Licence L3 = obrazový materiál slouží k dalšímu příjmu
Pod pojmem "další příjem" se chápe použití obrazového materiálu tak, že obrazový materiál je sám o sobě motivem, který je předmětem dalšího příjmu.
V případě užití na webu je to prodej výlučně v elektronické formě, typicky například elektronická přání či pohlednice.
XL3další příjem20000 CZK
Licence XL3 = obrazový materiál slouží k dalšímu příjmu
Pod pojmem "další příjem" se chápe použití obrazového materiálu tak, že obrazový materiál je sám o sobě motivem, který je předmětem dalšího příjmu.
V případě užití k tisku typicky potisk hrnečků, triček, kalendáře, jakékoli předměty, určené k dalšímu prodeji, například tištěné pohlednice, placky, magnetky apod.
 pro licenční podmínky rozklikněte řádek
ceny jsou uvedeny bez DPH 

Máte sbírku? Chcete vydělávat s námi?

zajímá mne to

kategorie

doprava etnologie krajina místopis
nahota osobnosti portrét Praha
práce předměty události umění
věda vojsko volný čas zvířata

vydělávejte s námi plány a ceny kontakty
obchodní podmínky nejčastěji kladené dotazy zpětná vazba

© 2024 SKILL production s.r.o.

SKILL production
tvorba www, firemní a svatební videa