Milí přátelé, stránky naší fotobanky jsou primárně založeny na komfortním prohlížení a množství vyhledávacích i ostatních funkcí, což přese všechnu snahu nelze na mobilních telefonech plnohodnotně zajistit, prosíme tedy, abyste ve vlastním zájmu (obzvláště v situacích, kdy hodláte naší nabídku v celé šíři posoudit a uvažujete o nákupu) přistupovali na stránky Fotogenu z větších obrazovek, tedy z tabletů a výše, největšího komfortu pak dosáhnete na monitorech stolních počítačů.
  můj účet 


Autor: neznámý
Lokace: Praha
ID 3-2505-12447-227061

Valdštejnská ulice po dešti, cca 1930

Valdštejnská ulice po dešti. Malíř stál přibližně v polovině délky ulice a díval se směrem západním. Vlevo zeď zahrady Valdštejnského paláce s vchodem a částí jeho severovýchodního traktu. Vpravo pozdně barokní Fürstenberský palác, čp. 153, dnes polské velvyslanectví. Byl vystavěn v letech 1743-1760 pro hraběte Netolického. Zahrada tohoto paláce, terasovitě stoupající až k hradu, patří v Praze k nejhezčím. V zákrytu za Fürstenberským stojí palác Kolovratský, dnes ministerstvo kultury, dále vchod do zahrady Kolovratské a rozložitý dům U tří králů, čp. 158, s vysokým barokním portálem. Nad ním se tyčí hlavní jižní věž katedrály sv. Víta. Ulicí se vinou koleje jednosměrné tramvajové dopravy. ČTYŘBAREVNÁ AUTOTYPIE. DLE AKVARELU J. ŠETELÍKA, KONEC 20. LET. V. KRÁTKORUKÝ, KOLEM 1930 Valdštejnská Street after rain. he painter stood approximately half-way up the street, facing west. On the left, the wall of the Valdštejnský Palace Garden with the entrance and a part of its north-east wing. On the right, the late Baroque Fürstenberg Palace, No. 153, today the embassy of Poland. It was built for Count Netolický in the years 1743-1760. The garden of this Palace, ascending terrace-like up to Prague Castle, ranks among the most beautiful in Prague. Behind the Fürstenberg Palace, hidden from view, stands the Kolovrat Palace (nowadays the Ministry of Culture); fur- ther on is the entrance into the Kolovrat Garden, and the widespreading house U Tří králů (The Three Kings), No. 158, with a high Baroque portal. The main southern tower of St Vitus Cathedral rises above this house. The rails of the one-way tramway wind along the street . FOUR-COLOURED AUTOTYPE. AFTER A WATER-COLOUR BY J. ŠETELÍK, END OF THE 1920s. V. KRÁTKORUKÝ, AROUND 1930 www.old-prague.com

L1vedlejší část díla500 CZK
Licence L1 = obrazový materiál jako vedlejší součást díla
Pod pojmem "vedlejší dílo" se chápe použití obrazového materiálu k ilustrativním, doplňkovým účelům, kdy je vedlejší, nedominantní součástí jiného díla.
V případě užití na webu, tj. při použití výlučně na internetu v elektronické formě, typicky doplněk webové stránky, webové prezentace, elektronické verze časopisu atd.
XL1vedlejší část díla1000 CZK
Licence XL1 = obrazový materiál jako vedlejší součást díla
Pod pojmem "vedlejší dílo" se chápe použití obrazového materiálu k ilustrativním, doplňkovým účelům, kdy je vedlejší, nedominantní součástí jiného díla.
V případě užití k tisku typicky doplněk textu knihy či časopisu, katalogu, tištěné prezentace, audiovizuálního díla, výstavy, výzdoby interiéru nekomerčních prostor apod.
L2hlavní část díla2500 CZK
Licence L2 = obrazový materiál jako hlavní (dominantní) součást díla
Pod pojmem "hlavní dílo" se chápe použití obrazového materiálu tak, že podstatným způsobem ovlivňuje výslednou vizuální stránku výsledného díla či dílu zcela dominuje.
V případě užití na webu, tj. při použití výlučně na internetu v elektronické formě, typicky obal či úvodní obrazovka elektronické hry, přední strana elektronické verze časopisu či knihy, hlavička webu, součást bannerové reklamy na další výrobky a služby, kde obrazový materiál není sám o sobě motivem atd.
XL2hlavní část díla7500 CZK
Licence XL2 = obrazový materiál jako hlavní (dominantní) součást díla
Pod pojmem "hlavní dílo" se chápe použití obrazového materiálu tak, že podstatným způsobem ovlivňuje výslednou vizuální stránku výsledného díla či dílu zcela dominuje.
V případě užití k tisku například obal knihy, krabice elektronické hry, titul bookletu, plakát výstavy, přední strana časopisu, výzdoba interiéru komerčních prostor, součást tištěné reklamy, příp. I elektronické venkovní reklamy na další výrobky a služby, kde obrazový materiál není sám o sobě motivem atd.
další nabídka
L3další příjem10000 CZK
Licence L3 = obrazový materiál slouží k dalšímu příjmu
Pod pojmem "další příjem" se chápe použití obrazového materiálu tak, že obrazový materiál je sám o sobě motivem, který je předmětem dalšího příjmu.
V případě užití na webu je to prodej výlučně v elektronické formě, typicky například elektronická přání či pohlednice.
XL3další příjem20000 CZK
Licence XL3 = obrazový materiál slouží k dalšímu příjmu
Pod pojmem "další příjem" se chápe použití obrazového materiálu tak, že obrazový materiál je sám o sobě motivem, který je předmětem dalšího příjmu.
V případě užití k tisku typicky potisk hrnečků, triček, kalendáře, jakékoli předměty, určené k dalšímu prodeji, například tištěné pohlednice, placky, magnetky apod.
 pro licenční podmínky rozklikněte řádek
ceny jsou uvedeny bez DPH 

Máte sbírku? Chcete vydělávat s námi?

zajímá mne to

kategorie

doprava etnologie krajina místopis
nahota osobnosti portrét Praha
práce předměty události umění
věda vojsko volný čas zvířata

vydělávejte s námi plány a ceny kontakty
obchodní podmínky nejčastěji kladené dotazy zpětná vazba

© 2024 SKILL production s.r.o.

SKILL production
tvorba www, firemní a svatební videa