Milí přátelé, stránky naší fotobanky jsou primárně založeny na komfortním prohlížení a množství vyhledávacích i ostatních funkcí, což přese všechnu snahu nelze na mobilních telefonech plnohodnotně zajistit, prosíme tedy, abyste ve vlastním zájmu (obzvláště v situacích, kdy hodláte naší nabídku v celé šíři posoudit a uvažujete o nákupu) přistupovali na stránky Fotogenu z větších obrazovek, tedy z tabletů a výše, největšího komfortu pak dosáhnete na monitorech stolních počítačů.
  můj účet 


Vlevo pojišťovací společnost Assicurazioni Generali Autor: neznámý
Lokace: Praha
ID 3-2390-12612-227061

Vlevo pojišťovací společnost Assicurazioni Generali

Pohled na křižovatku Václavského náměstí a ulic Jindřišské a Vodičkovy. Vlevo budova pojišťovací společnosti Assicurazioni Generali, n.čp. 832, postavená v letech 1895-1896 podle projektu F. Ohmanna, upraveného O. Polívkou. Monumentální objekt vznikl na místě domů: renesančního U Císařských, sousedního čp. 833 na náměstí a dalších dvou, čp. 902 a 903, v Jindřišské ulici. Společnost s působností po celé monarchii a se sídlem v Terstu měla v nové budově generální jednatelství. O její prosperitě svědčí kromě této honosné budovy také její akciový kapitál, který v roce 1897 činil 5,25 milionu zlatých a dividenda 285 zlatých na jednu akcii nominální hodnoty 1000 zlatých. Vpravo, na místě dvou domů, čp. 831 a 830, a dalšího, čp. 829, mimo záběr, bude v roce 1976 postaven nárožní moderní kancelářský a obchodní objekt výrobních družstev Družba, dnes obchodní dům Krone. A view of the intersection of Wenceslas Square and Jindřišská and Vodičkova Streets On the left one can see the building of the insurance company Assicurazioni Generali, new No. 832, built in the years 1895-1896. The structure was designed by F. Ohmann, and adapted by O. Polívka. This monumental building arose on the site of the following buildings: the Renaissance house U Císařských, the neighbouring building No. 833 on the Square, and another two buildings, Nos. 902 and 903 in Jindřišská Street. The insurance company, based in Trieste and operating in the whole monarchy, used the new building for its general agency. The company’s prosperity was not only attested by this imposing building, but also by its stock capital which, in 1897 amounted to 5.25 million guldens, and by its dividend of 285 guldens per share in the nominal value of 1000 guldens. On the right, one can see two buildings, Nos. 831 and 830, while another building, No. 829, is off the picture. All these three structures were replaced in 1976 by a modern office and commercial building used till the early 1990s by the cooperative Družba. Nowadays the building houses the department store Krone.

L1vedlejší část díla500 CZK
Licence L1 = obrazový materiál jako vedlejší součást díla
Pod pojmem "vedlejší dílo" se chápe použití obrazového materiálu k ilustrativním, doplňkovým účelům, kdy je vedlejší, nedominantní součástí jiného díla.
V případě užití na webu, tj. při použití výlučně na internetu v elektronické formě, typicky doplněk webové stránky, webové prezentace, elektronické verze časopisu atd.
XL1vedlejší část díla1000 CZK
Licence XL1 = obrazový materiál jako vedlejší součást díla
Pod pojmem "vedlejší dílo" se chápe použití obrazového materiálu k ilustrativním, doplňkovým účelům, kdy je vedlejší, nedominantní součástí jiného díla.
V případě užití k tisku typicky doplněk textu knihy či časopisu, katalogu, tištěné prezentace, audiovizuálního díla, výstavy, výzdoby interiéru nekomerčních prostor apod.
L2hlavní část díla2500 CZK
Licence L2 = obrazový materiál jako hlavní (dominantní) součást díla
Pod pojmem "hlavní dílo" se chápe použití obrazového materiálu tak, že podstatným způsobem ovlivňuje výslednou vizuální stránku výsledného díla či dílu zcela dominuje.
V případě užití na webu, tj. při použití výlučně na internetu v elektronické formě, typicky obal či úvodní obrazovka elektronické hry, přední strana elektronické verze časopisu či knihy, hlavička webu, součást bannerové reklamy na další výrobky a služby, kde obrazový materiál není sám o sobě motivem atd.
XL2hlavní část díla7500 CZK
Licence XL2 = obrazový materiál jako hlavní (dominantní) součást díla
Pod pojmem "hlavní dílo" se chápe použití obrazového materiálu tak, že podstatným způsobem ovlivňuje výslednou vizuální stránku výsledného díla či dílu zcela dominuje.
V případě užití k tisku například obal knihy, krabice elektronické hry, titul bookletu, plakát výstavy, přední strana časopisu, výzdoba interiéru komerčních prostor, součást tištěné reklamy, příp. I elektronické venkovní reklamy na další výrobky a služby, kde obrazový materiál není sám o sobě motivem atd.
další nabídka
L3další příjem10000 CZK
Licence L3 = obrazový materiál slouží k dalšímu příjmu
Pod pojmem "další příjem" se chápe použití obrazového materiálu tak, že obrazový materiál je sám o sobě motivem, který je předmětem dalšího příjmu.
V případě užití na webu je to prodej výlučně v elektronické formě, typicky například elektronická přání či pohlednice.
XL3další příjem20000 CZK
Licence XL3 = obrazový materiál slouží k dalšímu příjmu
Pod pojmem "další příjem" se chápe použití obrazového materiálu tak, že obrazový materiál je sám o sobě motivem, který je předmětem dalšího příjmu.
V případě užití k tisku typicky potisk hrnečků, triček, kalendáře, jakékoli předměty, určené k dalšímu prodeji, například tištěné pohlednice, placky, magnetky apod.
 pro licenční podmínky rozklikněte řádek
ceny jsou uvedeny bez DPH 

Máte sbírku? Chcete vydělávat s námi?

zajímá mne to

kategorie

doprava etnologie krajina místopis
nahota osobnosti portrét Praha
práce předměty události umění
věda vojsko volný čas zvířata

vydělávejte s námi plány a ceny kontakty
obchodní podmínky nejčastěji kladené dotazy zpětná vazba

© 2024 SKILL production s.r.o.

SKILL production
tvorba www, firemní a svatební videa