Milí přátelé, stránky naší fotobanky jsou primárně založeny na komfortním prohlížení a množství vyhledávacích i ostatních funkcí, což přese všechnu snahu nelze na mobilních telefonech plnohodnotně zajistit, prosíme tedy, abyste ve vlastním zájmu (obzvláště v situacích, kdy hodláte naší nabídku v celé šíři posoudit a uvažujete o nákupu) přistupovali na stránky Fotogenu z větších obrazovek, tedy z tabletů a výše, největšího komfortu pak dosáhnete na monitorech stolních počítačů.
  můj účet 


Zahradní restaurace na Střeleckém ostrově. Autor: neznámý
Lokace: Praha
ID 3-2355-12577-227061

Zahradní restaurace na Střeleckém ostrově.

ahradní restaurace na Střeleckém ostrově. Přímo uprostřed města nabízela příjemné posezení v přírodě ve stínu stromů. Hudební pavilon hostil denně vojenskou kapelu. Bývalo zvykem, že v některých podnicích byl program natištěn na rubu pohlednic, které hosté posílali přímo z koncertu. Název ostrova je výstižný, neboť od pradávna sloužil převážně střelcům (z luků, kuší, později z pušek). Byly tu ale i mlýny a nějakou dobu se zde pěstoval i chmel. Pražští ostrostřelci tu působili od dob Ferdinanda I. a v roce 1742 přešla polovina ostrova do jejich vlastnictví. V roce 1812 si nechali postavit novou střelnici a hostinec. Do jejich terčů si v době svých pražských pobytů přišli zastřílet i císař František Josef I. a korunní princ Rudolf. V roce 1882 se zde uskutečnil I. sokolský slet. Podobně jako měšťanstvo a sokolové, také dělníci vyhledávali ostrov pro své slavnosti a v roce 1890 tu poprvé uskutečnili oslavu 1. máje. Na ostrově byla také lázeň a plovárna. Pohlednice prošla poštou roku 1916. It offered a place of repose in the midst of nature and in the shade of trees in the very heart of Prague. The music pavilion hosted a military band every day. In some restaurants it was usual to print the programme on the back of postcards which could be posted by the visitors during the concert. The name of the Island is fitting as it has always been used for shooting (first with bows, later with rifles). However, the Island was also the site of mills, and for some time it was used for growing hops. Prague’s marksmen began to use the Island under Emperor Ferdinand I, and in 1742 they acquired the Island which became their property. In 1812 they opened a new shooting range and an inn. The shooters here also included - during their Prague stays - Emperor Franz Josef I and the Crown Prince Rudolf. In 1882 the Island hosted the first grand Sokol Rally. The Island was also sought out by workers’ organizations for their celebrations - thus it hosted the first May day celebrations in Bohemia in 1890. The Island also had its own baths and a swimming pool. Year 1916

L1vedlejší část díla500 CZK
Licence L1 = obrazový materiál jako vedlejší součást díla
Pod pojmem "vedlejší dílo" se chápe použití obrazového materiálu k ilustrativním, doplňkovým účelům, kdy je vedlejší, nedominantní součástí jiného díla.
V případě užití na webu, tj. při použití výlučně na internetu v elektronické formě, typicky doplněk webové stránky, webové prezentace, elektronické verze časopisu atd.
XL1vedlejší část díla1000 CZK
Licence XL1 = obrazový materiál jako vedlejší součást díla
Pod pojmem "vedlejší dílo" se chápe použití obrazového materiálu k ilustrativním, doplňkovým účelům, kdy je vedlejší, nedominantní součástí jiného díla.
V případě užití k tisku typicky doplněk textu knihy či časopisu, katalogu, tištěné prezentace, audiovizuálního díla, výstavy, výzdoby interiéru nekomerčních prostor apod.
L2hlavní část díla2500 CZK
Licence L2 = obrazový materiál jako hlavní (dominantní) součást díla
Pod pojmem "hlavní dílo" se chápe použití obrazového materiálu tak, že podstatným způsobem ovlivňuje výslednou vizuální stránku výsledného díla či dílu zcela dominuje.
V případě užití na webu, tj. při použití výlučně na internetu v elektronické formě, typicky obal či úvodní obrazovka elektronické hry, přední strana elektronické verze časopisu či knihy, hlavička webu, součást bannerové reklamy na další výrobky a služby, kde obrazový materiál není sám o sobě motivem atd.
XL2hlavní část díla7500 CZK
Licence XL2 = obrazový materiál jako hlavní (dominantní) součást díla
Pod pojmem "hlavní dílo" se chápe použití obrazového materiálu tak, že podstatným způsobem ovlivňuje výslednou vizuální stránku výsledného díla či dílu zcela dominuje.
V případě užití k tisku například obal knihy, krabice elektronické hry, titul bookletu, plakát výstavy, přední strana časopisu, výzdoba interiéru komerčních prostor, součást tištěné reklamy, příp. I elektronické venkovní reklamy na další výrobky a služby, kde obrazový materiál není sám o sobě motivem atd.
další nabídka
L3další příjem10000 CZK
Licence L3 = obrazový materiál slouží k dalšímu příjmu
Pod pojmem "další příjem" se chápe použití obrazového materiálu tak, že obrazový materiál je sám o sobě motivem, který je předmětem dalšího příjmu.
V případě užití na webu je to prodej výlučně v elektronické formě, typicky například elektronická přání či pohlednice.
XL3další příjem20000 CZK
Licence XL3 = obrazový materiál slouží k dalšímu příjmu
Pod pojmem "další příjem" se chápe použití obrazového materiálu tak, že obrazový materiál je sám o sobě motivem, který je předmětem dalšího příjmu.
V případě užití k tisku typicky potisk hrnečků, triček, kalendáře, jakékoli předměty, určené k dalšímu prodeji, například tištěné pohlednice, placky, magnetky apod.
 pro licenční podmínky rozklikněte řádek
ceny jsou uvedeny bez DPH 

Máte sbírku? Chcete vydělávat s námi?

zajímá mne to

kategorie

doprava etnologie krajina místopis
nahota osobnosti portrét Praha
práce předměty události umění
věda vojsko volný čas zvířata

vydělávejte s námi plány a ceny kontakty
obchodní podmínky nejčastěji kladené dotazy zpětná vazba

© 2024 SKILL production s.r.o.

SKILL production
tvorba www, firemní a svatební videa